Kas ir sīkdatnes? 

Interneta vietnē un mobilajā lietotnē mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, piem., pikseļu atzīmes (angl. “Pixel Tags”), tīmekļa bāksignālus (angl. “Web Beacons”), tīkla datu vācējus (angl. “clear GIF”) un tml. (turpmāk kopā – Sīkfaili). Sīkfaili ir plaši izmantota tehnoloģija, kas ļauj uzlabot interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību, kā arī sniegt noteiktu informāciju vietnes / mobilās lietotnes īpašniekiem. Sīkfaili palīdz mums nodrošināt mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību, funkcionalitāti, sniegt jums dreilinustadi.lv pakalpojumus, vākt analītisko un statistisko pārlūkošanas informāciju, individualizēt jūsu pārlūkošanas pieredzi un mārketingu. Sīkfaili nav vīrusi un nerada nekādu kaitējumu jūsu datoram vai ierīcei. Mūsu sīkfaili var ierakstīt informāciju par jūsu izvēlēm mūsu vietnē un mobilajā lietotnē, tāpēc varam pielāgot vietnes un mobilās lietotnes saturu jūsu vajadzībām.

Vai varu pārvaldīt sīkfailu izvēli?

Ievērojot likumus, lūdzam jūsu piekrišanu, pirms izmantojam analītiskās un komerciālās sīkdatnes. Jūs varat jebkurā brīdī pieņemt vai noraidīt (dzēst) analītiskās un komerciālās sīkdatnes, attiecīgi mainot šo sīkdatņu izvēles tālāk esošajā veidlapā. Lai šīs izmaiņas stātos spēkā, jums tikai jāatjaunina lapa vai jānospiež poga "Saglabāt izmaiņas". Uz iepriekš dotas piekrišanas pamata ierakstītās sīkdatnes Jūs varat dzēst arī pārlūkprogrammā. Detalizētākas instrukcijas, kā izdzēst sīkdatnes pārlūkprogrammā, varat atrast pārlūkprogrammas izvēlnē:

Plašāka informācija https://www.allaboutcookies.org/

Uzsveram, ka izmantoto sīkfailu dzēšana vai bloķēšana var negatīvi ietekmēt interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību un atsevišķas to funkcijas, kā arī var negatīvi ietekmēt portālā pieejamo pakalpojumu izmantošanu. Citu kategoriju sīkfaili tiek ierakstīti saskaņā ar likumu vai uz mūsu leģitīmo interešu pamata, tāpēc jūsu piekrišana nav nepieciešama. Plašāka informācija par to, kādi dati un kā tiek vākti un apstrādāti, sniedzot attiecīgos dreilinustadi.lv pakalpojumus un / vai funkcijas, atrodama Privātuma politikā.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādiem mērķiem?

Sīkdatnes ir iedalītas kategorijās pēc to veida un mērķa: darbības, analītiskās un mērķētās (mārketinga) sīkdatnes.

Darbības sīkdatnes

Darbības sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes un/vai mobilās lietotnes pareizu darbību, funkcionalitāti, palīdz sniegt Jums dreilinustadi.lv pakalpojumus

Analītiskās sīkdatnes

Izmantojot analītiskās sīkdatnes, mēs vācam statistisko informāciju par to, kā klienti izmanto dreilinustadi.lv tīmekļa vietni, mobilo lietotni un dreilinustadi.lv pakalpojumus.

Mērķētās (komerciālas) sīkdatnes

Izmantojam mērķētās (komerciālās) sīkdatnes, lai personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi, Jums parādīto dreilinustadi.lv saturu un sniegtu mārketinga piedāvājumus, balstoties uz Jūsu

Analītiskie sīkfaili:

Partneris

Lietošanas mērķi

Google analytics

Mēs izmantojam “Google analytics”, lai reģistrētu apmeklētāja uzvedību tīmekļa vietnē. To izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni. Sīkdatnes tiek glabātas līdz: 180 dienām.

Hotjar

“Hotjar” reģistrē datus par apmeklētāja uzvedību tīmekļa vietnē. To izmanto iekšējai analīzei un vietnes optimizācijai. Sīkdatnes tiek glabātas līdz: 1 gadam.

Trešo personu sīkdatnes

Dažās mūsu vietnes vai mobilās lietojumprogrammas lapās ir pieejams trešo personu saturs (spraudņi), piemēram, “YouTube”, “Vimeo” un “Facebook”. Parasti šāds trešo personu saturs mūsu vietnē un mobilajā lietotnē ir atzīmēts ar attiecīgās trešās personas logotipu.

Kad izmantojat trešās personas saturu (piemēram, skatoties “YouTube” videoklipu, “Facebook” noklikšķinot uz saites “kopīgot”), attiecīgās trešās personas pēc saviem ieskatiem var iestatīt savas sīkdatnes un apkopot datus tā, it kā Jūs pārlūkotu viņu vietni.

Trešās personas, neatkarīgi no to satura mūsu vietnē vai mobilajā lietotnē, rīkojas kā neatkarīgi datu pārziņi un var izmantot sīkdatņu apkopotos datus mērķiem vai veidiem, kas nav norādīti šajā Sīkdatņu politikā. Mēs nekontrolējam šo jautājumu un nevaram to pārvaldīt, tāpēc pirms trešās puses satura izmantošanas Jums jāizlasa konkrētas trešās personas konfidencialitātes dokumenti.

Saites uz populārākajiem trešo pušu privātuma dokumentiem ir norādītas zemāk:

Mērķētās (komerciālās) sīkdatnese

Partneris

Lietošanas mērķi

Partnera konfidencialitātes paziņojums

Google marketing platform

"Google Marketing Platform" ļauj mums izvietot reklāmas vietnē dreilinustadi.lv, personalizējot tās atbilstoši Jūsu pārlūkošanas darbībām. Šī tehnoloģija arī reģistrē statistiku par to, kuras reklāmas tika rādītas Jūsu pārlūkprogrammā, uz kurām noklikšķinājāt utt. Sīkfaili tiek saglabāti līdz: 13 mēnešiem.

https://policies.google.com/privacy

Google Ads

"Google Ads" tehnoloģijas tiek izmantotas tiešsaistes reklamēšanas personalizēšanai, pamatojoties uz lietotāja iepriekšējo pārlūkošanas pieredzi internetā, tostarp dreilinustadi.lv (atkārtots mārketings). "Google Ads" var saistīt lietotāju informāciju dažādās ierīcēs un izveidot lietotāju profilus, pamatojoties uz viņu tīmekļa pārlūkošanas vēsturi. Izmantojot "Google Ads" tehnoloģiju, mēs varam arī izveidot mērķauditorijas, pamatojoties uz datiem un lietotāju segmentiem, kurus pārvalda dreilinustadi.lv, un efektīvāk mērķēt uz dreilinustadi.lv reklamēšanu, kas tiek rādīta "Google" tīklā. Sīkfaili tiek saglabāti līdz: 395 dienām.

https://policies.google.com/privacy

Facebook

"Facebook" tehnoloģijas ļauj efektīvāk mērķēt uz dreilinustadi.lv reklāmu, kas tiek rādīta "Facebook" tīklā, veidojot mērķauditorijas atbilstoši datiem un lietotāju segmentiem, kurus pārvalda dreilinustadi.lv. "Facebook" var saistīt informāciju par lietotāju dažādās ierīcēs. "Facebook" tehnoloģijas arī palīdz izmērīt reklāmas kampaņu veiktspēju un efektivitāti, fiksējot darbības, kuras lietotāji veic pēc reklāmu apskates. Sīkfaili tiek saglabāti līdz: 3 mēnešiem.

https://www.facebook.com/about/privacy/

https://www.facebook.com/ads/website_custom_audiences/

Ja jums radušies jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Sabiedrības privātuma politiku, kuru varat atrast Sabiedrības interneta vietnes sadaļā Privātuma politika.