• Rezervācija ir veids, kā mums sarūpēt pietiekošu stādu daudzumu uz vietas, un Jums veids kā ietaupīt savu laiku.

Aktuāli!!! Sakarā ar lielo pasūtījumu skaitu šobrīd rezervāciju izpilde var aizņemt vidēji 10 dienas!

Ērtākai rezervācijai aicinām izveidot klienta profilu! Tas ļaus Jums ietaupīt laiku nākotnē – veicot jaunas rezervācijas, kā arī viegli pārskatīt rezervācijas datus.

Lai rezervētu vēlamos stādus:

 1. Sadaļā “Katalogs” (Vai kādā no kategorijām) atrodiet vēlamo stādu un klikšķiniet uz to. Atvērsies stāda apraksts.
 2. Ja vēlaties to rezervēt (iegādāties) tad vēlamo stādu pievienojiet “grozam” klikšķinot uz pogas “Pievienot grozam
 3. Jebkurā brīdī varat apskatīt to ko esat izvēlējies sadaļā “Grozs
 4. Kad esat izvēlējiet visu ko vēlaties varat klikšķināt sadaļā Grozs uz pogas “Rezervēt” un nonāksiet sadaļā “Noformēt rezervāciju
 5. Attiecīgi aizpildiet rezervācijas datus ( kontaktinformāciju) un spiediet uz pogas “Apstiprināt rezervāciju
  1. Ja vēlaties pievienot vēl citu papildus informāciju par rezervāciju (Piemēram stādu saņemšanas laiku) to arī varat pievienot blokā Papildus informācija – lauciņā “Rezervācijas piezīmes
 6. Jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu e-pastā un papildus mēs ar Jums sazināsimies, lai sniegtu tālākās norādes.
 7. Tiklīdz stādi būs atgādāti no stādaudzētavas uz mūsu dārza centru “Dreiliņu stādi” -> mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par to saņemšanas laiku.*
 8. Ierodoties pie mums Jūs nosauksiet rezervācijas numuru un veiksiet samaksu par izvēlētajiem stādiem. Informējam, ka šajā posmā varat arī papildināt vai mainīt esošo rezervāciju. Tomēr aicinām neizmantot šo iespēju ļaunprātīgi un rezervēt preces kuras tiešām plānojat ņemt.
 9. Šobrīd veicot rezervāciju netiek prasīta priekšapmaksa!

Atstātā kontaktinformācija tiks izmantota tikai, lai ar Jums sazinātos rezervācijas izpildei.

Ja rezervācijas (reģistrācijas) laikā būsiet atzīmējis, ka piekrītat jaunumu saņemšanai mēs Jums nosūtīsim arī Dreiliņu stādu jaunumus.

Noderīga informācija, ja veicat rezervāciju.

1. Veicot rezervāciju Jūs piekrītat zemāk minētajiem rezervācijas noteikumiem un gaitai, kā arī mūsu personas datu apstrādāšanas politikai.

2. Daļa no rezervētajiem stādiem nav uz vietas, parasti, lai tos atvestu no audzētavas nepieciešama 1-2 nedēļas, tomēr atsevišķos gadījumos gaidīšanas laiks var būt ilgāks. (Pavasarī mēs atsevišķi informējam par tirdzniecības sezonas sākumu)

3. Ja nepieciešams stādus saņemt pēc iespējas ātrāk, lūdzu, pirms veiciet rezervāciju sazinieties ar Daini (Dārznieku) un noskaidrojiet kādi stādi šobrīd pieejami uz vietas. Šādi izvairīsieties no situācijas, ka kāds no stādiem jāgaida ilgāku laiku un šī iemesla dēļ aizkavējas Jūsu rezervācija.

4. Rezervējot stādus, Jūs apņematies tos izņemt 2 nedēļu laikā no informācijas saņemšanas par to, ka stādi ir uz vietas. Atsevišķos gadījumos mēs varam vienoties arī par ilgāku laiku, lūdzu, par to informējiet.

5. Jūs varat veikt vairākas rezervācijas, kā arī daļēji izņemt rezervētos stādus, ja kāds no stādiem nav uz vietas.

6. Veicot rezervāciju Jums nav obligāti jāveic maksājums, kā arī rezervācija neuzliek par pienākumu stādus iegādāties(izņemot ja esat jau veikuši maksājumu), tomēr, lūdzu rezervējiet to ko tiešām vēlaties.

7. Ja esat veikuši rezervāciju to izņemšanas brīdī droši varat izvēlēties papildus stādus, kas ir uz vietas.

8, Tiklīdz stādi ir uz vietas mēs Jums nosūtam sms ziņu un e-pastu par to, ka varat ierasties pēc Jūsu izvēlētiem stādiem.

 Aktuāli!!! Sakarā ar lielo pasūtījumu skaitu šobrīd rezervāciju izpilde var aizņemt vidēji 10 dienas!

Šeit nedaudz info par personas datiem.

1. Veicot rezervāciju mēs saglabājam sekojošu informāciju(Turpmāk – personas dati):

1.1 Vārds Uzvārds – lai varētu identificēt Jūs pie preču izņemšanas

1.2. E-pasts – ar e-pasta palīdzību informējam par rezervācijas gaitu, kā arī Jūs saņemat detalizētu rezervācijas informāciju.

1.3 Telefona nr. – telefona nr. izmantojam, lai sazinātos ar Jums par rezervācijas norisi(gaitu), kā arī informētu par citu svarīgu informāciju saistībā ar Jūsu rezervāciju.

1.4 pilsēta (pēc izvēles) – apkopojam statistiskos nolūkos, lai redzētu reģionus no kādiem tiek veiktas rezervācijas. (Nākotnē piegāžu nodrošināšanai)

1.5 Uzņēmuma nosaukums (pēc izvēles) – ja nepieciešams rēķins uzņēmumam.

2. Apmeklējot mūsu mājaslapu, mēs saglabājam arī anonīmu informāciju par Jūsu darbībām lapā, kas tiek izmantota mārketinga un pārdošanas plānošanas vajadzībām.

3. Ja piekrītat saņemt e-pasta jaunumus uz Jūsu norādīto e-pastu vai telefona nr. mēs varam nosūtīt Jums informāciju par aktualitātēm. Jebkurā brīdi Jūs varat atteikties no jaunumu saņemšanas.

4. Ja neesat veicis pirkumu vairāk kā 2 gadus (vai izmantojis lietotāja profilu) Jūsu personas dati tiek dzēsti no mūsu sistēmas. (Jebkurā brīdi Jūs varat arī sazināties ar mums, lai Jūsu dati tiktu dzēsti)