Rezervācija ir veids, kā mums sarūpēt pietiekošu stādu daudzumu pavasarī, un Jums veids kā ietaupīt savu laiku.

SVARĪGI: ŠOBRĪD NOTIEK TIKAI STĀDU REZERVĀCIJA! Tirdzniecību plānojam uzsākt Aprīļa sākumā!
VIDEO PAMĀCĪBA

Ērtākai rezervācijai aicinām izveidot klienta profilu! Tas ļaus Jums ietaupīt laiku nākotnē – veicot jaunas rezervācijas, kā arī viegli pārskatīt rezervācijas datus.

Lai rezervētu vēlamos stādus:

 1. Sadaļā “Veikals” (Vai kādā no kategorijām) atrodiet vēlamo stādu un klikšķiniet uz to. Atvērsies stāda apraksts.
 2. Ja vēlaties to rezervēt (iegādāties) tad vēlamo stādu pievienojiet “grozam” klikšķinot uz pogas “Pievienot grozam
 3. Jebkurā brīdī varat apskatīt to ko esat izvēlējies sadaļā “Grozs
 4. Kad esat izvēlējiet visu ko vēlaties varat klikšķināt sadaļā Grozs uz pogas “Rezervēt” un nonāksiet sadaļā “Noformēt rezervāciju
 5. Attiecīgi aizpildiet rezervācijas datus ( kontaktinformāciju) un spiediet uz pogas “Apstiprināt rezervāciju
  1. Ja vēlaties, lai mēs stādu piegādājam (Visā Latvijā iespējams TIKAI, ja stāds ir līdz 60cm augsts), tad pievienojiet blokā Papildus informācija – lauciņā “Rezervācijas piezīmes” pakomāta adresi uz kuru jānosūta sūtījums. Papildus informācija par piegādes gaitu un cenām sadaļā “Piegāde” SVARĪGI: Ja gadījumā būsiet rezervējis kādu stādu, ko nevaram nosūtīt, tas tiks izņemts no kopējās rezervācijas. JAUNUMS: izbraukuma piegāde – noteiktos maršrutos(Kurzeme, Vidzeme, Latgale)!
  2. Ja vēlaties pievienot vēl citu papildus informāciju par rezervāciju (Piemēram stādu saņemšanas laiku) to arī varat pievienot blokā Papildus informācija – lauciņā “Rezervācijas piezīmes
 6. Jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu e-pastā un papildus mēs ar Jums sazināsimies, lai sniegtu tālākās norādes.
 7. Tiklīdz laika apstākļi to atļaus un stādi būs gatavi tirgošanai -> mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par to saņemšanas laiku.
 8. Ja būsiet izvēlējies saņemt stādu pie mums, tad Ierodoties Jūs nosauksiet rezervācijas numuru un veiksiet samaksu par izvēlētajiem stādiem. Informējam, ka šajā posmā varat arī papildināt vai mainīt esošo rezervāciju. Tomēr aicinām neizmantot šo iespēju ļaunprātīgi un rezervēt preces kuras tiešām plānojat ņemt.
 9. Ja būsiet izvēlējies, ka vēlaties, lai mēs stādus piegādājam. Pirms stādu izsūtīsim, mēs nosūtīsim Jums rēķinu kurā klāt rezervētajiem stādiem būs arī piegādes maksa. (Kā aprēķinās cena info sadaļā “Piegāde“). Šajā posmā varat arī vēl mainīt savas domas un izvēlēties saņemt stādus klātienē. Pēc samaksas saņemšanas 1-2 darba dienu laikā izsūtam Jums stādus (Ja piegāde ar pakomātu).
 10. Šobrīd veicot rezervāciju netiek prasīta priekšapmaksa! (Ja saņemsim daudz rezervācijas kuras tiks anulētas sistēma var tikt mainīta)

Atgādinām: Samaksa tiek veikta stādus izņemot pie mums, Dreiliņu Stādos. (Izņemot, ja stādi tiek sūtīti)

SVARĪGI: ŠOBRĪD NOTIEK TIKAI STĀDU REZERVĀCIJA! Tirdzniecību plānojam uzsākt Aprīļa sākumā!

Atstātā kontaktinformācija tiks izmantota tikai, lai ar Jums sazinātos rezervācijas izpildei.

Ja rezervācijas (reģistrācijas) laikā būsiet atzīmējis, ka piekrītat jaunumu saņemšanai mēs Jums nosūtīsim arī Dreiliņu stādu jaunumus.

Izmantojiet interneta veikalu, lai veiktu stādu rezervāciju. | Vairāk info | Noņemt