Aktuāla informācija klientiem!

Paldies par Jūsu izdarīto izvēli un stādu rezervāciju.

Tā kā ir informācija, kas mainās (īpaši saistīta ar piegādi) un e-pastus varat apskatīt arī brīdi kad informācija ir mainījusies – izveidojām šo lapu – kurā publicējam aktuālāko informāciju, kā arī detalizētākus skaidrojumus par visu. 

Tas viss – lai mums nebūtu Jums jāsūta sms vai e-pasts pie niecīgākajām izmaiņām un Jums būtu skaidrs rezervācijas/piegādes process!

Ja saņēmāt sms vai e-pastu ar saiti uz šo lapu, tas nozīmē, ka Jūsu pasūtījums ir reģistrēts un mēs sazināsimies ar Jums, tiklīdz stādi būs gatavi tirgošanai.

  • Kailsakņu sagatavošanu plānojam uzsākt, kad zeme būs atlaidusies, mazliet apžuvusi un iesilusi.
  • Stādus konteineros uzsāksim tirgot, tiklīdz parādīsies pirmie pumpuri, lai varam pārliecināties par stādu kvalitāti.

Pēc iepriekšējo gadu pieredzes, kailsakņus sākam piedāvāt ap 1.aprīli, stādus konteineros ap 15. aprīli. Tomēr skatīsimies pēc laika apstākļiem, kad iestāsies jau daudzmaz noturīgs pavasaris.

Droši rakstiet vai zvaniet mums, ja ir kādi jautājumi. Centīsimies palīdzēt ar kādām domām, gan par augu izvēli, gan par dārza iekārtošanu. Kā arī, ja ir kādi stādi, kurus meklējiet, bet nekur neatrodiet, droši jautājiet.

Jaunums! Nodrošinām arī izbraukuma piegādi. Papildus informācija (Piegādes datumi): https://www.dreilinustadi.lv/izbraukuma-piegade/ Kā arī zemāk šajā rakstā.

Svarīga informācija par izbraukuma piegādi! 

Tā kā piemērots laiks stādīšanai šobrīd izskatās, ka būs vēlāk nekā pagājušo gad + daudzi no Jums ir pasūtījumos apvienojuši kailsakņu stādus un stādus konteineros tad esam nolēmuši piegādes laikus pavirzīt nedaudz vēlāk. Šādi mēs varēsim arī pārliecināties, ka Jums nosūtam labus stādus konteineros un saņemtos kailsakņu stādus varēsiet maksimāli drīz stādīt.

SVARĪGI – tā kā kailsakņu stādu tirdzniecība ir ierobežota laikā – šie datumi var vēl tikt mainīti skatoties no tā kā viss notiks dabā.

Par kailsakņu un stādu piegādi ar pakomātiem – sazināsimies atsevišķi.

 

Svarīga informācija par rezervāciju!

Rezervācija ir veids, kā mums sarūpēt pietiekošu stādu daudzumu pavasarī, un Jums veids kā ietaupīt savu laiku.

Rezervācija neuzliek Jums par pienākumu šos stādus iegādāties! Atbraucot pie mums uz Dārza centru – varēsiet izvēlēties vai saglabāt esošo rezervāciju vai varbūt to papildināt ar stādiem, kas pieejami uz vietas.

Izņēmums – ja stādi tiek pasūtīti ar piegādi! Šajā gadījumā Jūs veicat priekšatmaksu. Mēs Jums nosūtam rēķinu brīdi, kad stādi ir uz vietas un esam pārliecinājušies par to kvalitāti. Mums ir svarīgi, lai mūsu sadarbība būtu ilgstoša, tāpēc mēs ļoti rūpīgi atlasām stādus ko Jums nosūtām.

Kā notiks piegāde?

Piegādes dienā mēs braucam noteiktu maršrutu – piemēram:

Rīga -> Liepāja -> Kuldīga -> Ventspils -> Talsi -> Tukums -> Rīga

Jūs varat pieteikties stādu saņemšanai arī apdzīvotās vietās, kas ir pa ceļam šim maršrutam!

Tiklīdz stādi būs uz vietas – mēs Jums izsūtām rēķinu kurā ir Jūsu pasūtījums + piegādes maksa. Rēķinam jābūt samaksātam vismaz 1 dienu pirms piegādes datuma!

Dienu iepriekš saņemsiet ziņu ar plānotajiem ierašanās laikiem (1 dienu iepriekš pārtraucam rezervācijas pieņemšanu uz konkrēto vietu, lai varam kvalitatīvi saplānot maršrutu) Tātad, piemēram, nosūtam Jums ziņu ar laikiem:

Liepāja 8:30
Kuldīga 11:30
Ventspils 14:00
Talsi 16:30
Tukums 19:00

SVARĪGI – Piegādes dienā, dažādu apstākļu dēļ ierašanās laiki var arī mainīties – varam kaut kur ierasties ātrāk, kaut kur vēlāk – Tāpēc informēsim Jūs – par aktuālākajām izmaiņām piegādes dienā ar sms palīdzību! Lūdzu, norādiet telefona nr. personai, kas saņems stādus.

Kur notiks stādu saņemšana?

Lai nodrošinātu ātru stādu piegādi katrā pilsētā būs 1 – 2 kopējās piegādes vietas. Tie ir lielākie stāvlaukumi kur apstāsimies un izsniegsim stādus. (Šīs piegādes variants ir arī priekš tiem, kas iegādājušies nelielu stādu skaitu) (Vidēji vienā vietā plānojam būt 30 min līdz 1h)

Otrs variants ir -> aizvedīsim uz adresi – maršruta ietvaros ja esat pasūtījis vairāk kā 10 stādus podos vai 40 kailsakņu stādus. Ja pasūtījuma apjoms ir mazāks, tad piegādes maksai piemērojam + 25% piemaksu par piegādi uz adresi. Lūdzu, šo piegādes variantu izvēlieties, ja tiešām savādāk nevarat saņemt stādus, jo piegādes dienā mūsu laiks ir ierobežots.

Šo mums nākas pateikt, lai Jūs būtu informēti:
Ja izvēlēsieties 2. variantu un aizbraucot uz adresi mums ir jāgaida vairāk kā 5 min, būsim spiesti piemērot papildus piegādes maksu 2,50 € par katrām 5 gaidīšanas minūtēm! Šāds solis ir tikai, lai nodrošinātos, ka piegādes dienā mēs varat laicīgi būt pie ikviena no jums! 🙂

Vienā vietā gaidīsim ne vairāk kā 15 minūtes! Pēc tam pasūtījums tiek anulēts – anulēšanas gadījumā piegādes maksa netiek atmaksāta!

JA ESAT VEICIS VAIRĀKAS REZERVĀCIJAS… Piegādes maksa tiek aprēķināta ņemot vērā KOPĒJO stādu skatiu!

Tātad ja esat vienā pasūtījumā rezervējis 3 stādu konteinera, citā pasūtījumā 7 kailsakņu stādus – Jums būs aktuāla cena tabulā kur ir piegāde 10 stādiem.

Tikmēr iesakām Jums ik pa laikam ieskatieties mūsu piedāvājumā www.dreilinustadi.lv  vai piesakoties mūsu Facebook lapai https://www.facebook.com/dreilinustadi/ , kuru nepārtraukti papildinām stādu piedāvājumu un iespējams atradīsiet vēl ko sirdij tīkamu.

Aicinām saglabāt [email protected] un [email protected] Jūsu kontaktos, lai būtu droši, ka mūsu ziņas nenoklīst mēstulēs.

Ar sveicieniem Dainis, 

DreiliņuStādi.lv

KONTAKTI

Jautājumi par stādiem, to izvēli: Dainis 28886386

Jautājumi par piegādi: Mārtiņš 22069422

E-pasts komunikācijai: [email protected]

AKTUĀLI

Tā kā kailsakņu stādu tirdzniecība ir ierobežota laikā – Izbraukuam piegādes datumi kailsakņu stādiem var vēl tikt mainīti skatoties no tā kā viss notiks dabā.

SVARĪGI

Ja gadījumā vēl neesam vienojušies par piegādi un/vai vēl neesam Jums nosūtījuši info par piegādes izmaksām – droši rakstiet: [email protected] vai zvaniet 22069422 Mārtiņš.

NODERĪGI

Tiek plānotas arī piegādes:

  • Rīgā un Rīgas novadā
  • Jelgavā

Šobrīd apkopojam info kam tas varētu interesēt – drīzumā izziņosim arī iespējamos piegādes datumus. 

Izmantojiet interneta veikalu, lai veiktu stādu rezervāciju. | Vairāk info | Noņemt