Pietiek krāt tukšos puķu podiņus! Nāc un iemaini tos pret jauniem stādiem!

Dreiliņu Stādi piedāvā puķu un košumkrūmu mīļiem atbildīgu puķu konteineru, podu un iekārto grozu aprites programmu.

Esam stādaudzētava, kura ikdienā košumkrūmu un dažādu citu augu stādus piedāvā klientiem podiņos jeb konteineros. Tas ir ērti un praktiski gan no klienta puses, gan no audzēšanas viedokļa. Šādā pieejā sliktais ir tas, ka, pēc puķu un košumkrūmu pārstādīšanas piemājas dārzā, plastmasas konteineri tiek izmesti un nonāk izgāztuvēs vai labākā gadījumā – tiek krāti šķūnīti ar domu, ka kādreiz varbūt noderēs. Realitātē podiņu kaudze paliek arvien lielāka, līdz beidzot tos vienkārši izmet atkritumos, jo cita pielietojuma un iespējas nodot otrreizējai pārstrādei nav. Mēs kā stādaudzētava savukārt katru gadu iepērkam jaunus konteineru, podu krājumus, lai tajos atkal audzētu jaunus stādus. Šis aplis gadu no gada turpinās.

Tāpēc šobrīd piedāvājam ieviest puķu konteineru, podu un iekārto grozu aprites programmu, ļaujot ikvienam, kam sakrājušies izlietotie puķu konteineri un podiņi, vest tos pie mums apmaiņā pret DS naudu vai atlaidi nākamajam stādu pirkumam.

Būs gan jāievēro daži nosacījumi:
(i) apmaiņai pieņemsim tikai melnos stādu podiņus ar tilpumu vismaz 2 litri,
(ii) atbilstoši puķu konteinera tilpumam saņemsiet vismaz 2 DS centus par konteineru. Ar aprites programmas ietvaros sakrāto DS naudiņu varēsiet apmaksāt līdz 20% no jauniegādātā stāda vērtības.

Mēs patiesi ceram, ka ar šādas puķu konteineru, podu un iekārto grozu aprites programmas ieviešanu, mudināsim mūsu klientus un sadarbības partnerus atkārtoti izmantot augstāk minētos dārza piederumus, atbildīgi rūpējoties par vidi un neļaujot vismaz daļai no puķu konteineriem un podiem tikt izmestiem un nonākt atkritumu izgāztuvē.

Informācijai:

1 DS cents = 0,01€

2L konteiners = 2 DS centi
3L konteiners = 3 DS centi
4L konteiners = 4 DS centi
5L konteiners = 5 DS centi
10L konteiners = 10 DS centi
Utt.
Formula pavisam vienkārša: 1 Konteinera litrs = 1 DS Cents