Iegriez vēju

savā dārzā…

Koka dzirnavas – skaists, elegants papildinājums ikvienā dārzā un pagalmā…

Laipni aicināti pie mums Dreiliņu stādos Rīgā, Augusta Deglava 170 (Afeldu 2) Strādājam katru dienu līdz 18:00

No seniem laikiem saglabājies ticējums – Ja dzirnavas griežas, tātad apkārt valda labklājība. Dzirnavas griežas, tiek malti graudi, tātad bijusi laba raža, būs maize, būs pārticība. Ne par velti senos laikos melderi dzīvoja pārticīgu dzīvi.

Mūsu laikos maizi pērkam veikalā, bet nekas mums netraucē iegriezt labklājību savā mājā, savā dārzā, ar dekoratīvo dzirnavu spārniem. Mums taču tik ļoti patīk ticējumi!

DZIRNAVU VEIDI
Pie mums var iegādāties 5 dažādu izmēru dzirnavas, spārnu augstums no 85cm līdz pat 235cm. Pieejamas dzirnavas 3 dažādās krāsās. Visas dzirnavas iespējams aprīkot ar LED lampām, kas tumsā izgaismo dzirnavas no iekšpuses. Visas dzirnavas apskatāmas un nopērkamas mūsu dārza centrā, vai tiešsaistē.
DZIRNAVU APRAKSTS UN PIELIETOJUMS.
Vējdzirnavas izgatavotas no impregnēta skujkoka, impregnējumam pievienota matēta laka, kas padara krāsojumu noturīgāku. Dzirnavu kupols novietots uz metāla ass, kas ļauj kupolam ar spārniem pagriezties vēja virzienā. Spārni pie kupola piestiprināti ar metāla asi, kas ievietota gultnī, tādejādi nodrošinot vieglu spārnu griešanos. Tā kā dzirnavu vidus ir tukšs, tās var izmantot arī lai noslēptu Jūsu dārzā bioloģisko aku ventilācijas caurules, kuru augšējā daļa ne visai pievilcīgi parādās Jūsu dārzā vai pagalmā. Tāpat dzirnavas var novietot uz dažādu aku vākiem, mazliet piedekorēt ar krāsainiem akmentiņiem, un neglītais akas vāks ir pārvērties skaistā dārza dekorācijā.
Piegādes iespējas

Dzirnavām nodrošinām piegādi ar kurjeru līdz Jūsu norādītai adresei. Ja dzirnavas ir uz vietas, piegāde 1-2 darba dienu laikā.

85cm 100cm 135cm 170cm 235cm
10,00€ 12,00€ 12,00€ 16,00€ 21,00€

Izvēlies savas dzirnavas…

Nekas netika atrasts!

Lapa ko mēģinājāt atvērt netika atrasta. Mēģiniet izmantot meklētāju vai izmantojiet navigāciju lai atrastu meklēto.

Vai patīk?
Brauciet pie mums un izvēlieties.
Atbrauciet pie mums uz dārza centru “Dreiliņu stādi” un atrodiet dārza dekorus Jūsu gaumei.
Pierakstieties

Esiet informēts par jaunumiem Dreiliņu Stādos