Ir sākusies

Koku un košumkrūmu kailsakņu stādu rezervācija.
 
Rezevējiet jau tagad
Kas ir kailsakņu stādi
 Kas ir kailsakņu stādi, un kāpēc tie ir lētāki par tādiem pašiem stādiem konteineros?
Mazie augu stādiņi tiek sastādīti vienkārši klajā laukā, tur tie pārus gadus aug, kamēr no tiem jau izveidojas pietiekama lieluma un vecuma stādi. Tad stādi tiek norakti no lauka un mēs tos stādam podiņos- konteineros, lai jau nākamajā gadā varam tos piedāvāt klientiem visas stādīšanas sezonas laikā. Nopērkot kailsakņu stādus, Jūs nemaksājiet par mūsu darbu stādu podojot, un visu sezonu rūpējoties par to, kā arī nemaksājiet par konteineru.
Pavasarī kailsakņus var stādīt tiklīdz zeme ir atkususi. Jāatceras, ka kailsakņus jāpaspēj iestādīt līdz brīdim, kad tiem jau sāk veidoties lapas.
Kailsakņu stādi ir īpaši izdevīgi, ja jāstāda liels daudzums stādu. Piemēram dzīvžogam.
Kā rezervēt
Stādu rezervāciju iespējams veikt nospiežot pogu – rezervēt, un tad jau sekot visām instrukcijām. Rezervācija nozīmē, ka mēs zinam, kādi un cik daudz stādu Jums ir vajadzīgi, un varam tos laicīgi sagatavot. Jūsu ieguvums-  Jums nebūs drudžaini jāmeklē stādi pavasarī, bet jau droši varēsiet stādus saņemt pie mums dārza centrā. Ieteicams rezervēt stādus vismaz nedēļu pirms Jums vēlamā laika. Apmaksu veiksiet uz vietas, stādus saņemot. Stādiem līdz 60cm iespējama piegāde ar pakomātiem. Piemēram- 50 gab. jasmīnu vai fizokarpu piegāde izmaksās 5eur.

Instrukcija (ar video)  kā rezervēt atrodama sadaļā “KĀ REZERVĒT

Detalizētāka informācija par piegādi atrodama sadaļā “Piegāde

Apmaksa un piegāde
Apmaksu veiksiet uz vietas, stādus saņemot. Var būt izņēmuma gadījumi, kad tiek rezervēts liels daudzums lielo stādu, piemēram lielo izmēru kadiķi, tad būs jāveic priekšapmaksa 50% apmērā.
Stādiem līdz 60cm iespējama piegāde ar pakomātiem. Piemēram- 50 gab. jasmīnu vai fizokarpu piegāde izmaksās 5eur

Detalizētāka informācija par piegādi atrodama sadaļā “Piegāde

Kailsakņu stādi

Nekas netika atrasts!

Lapa ko mēģinājāt atvērt netika atrasta. Mēģiniet izmantot meklētāju vai izmantojiet navigāciju lai atrastu meklēto.